• Merhaba ziyaretçi, Topluluğumuza Hoş Geldiniz.

    Topluluğumuza Üye Olarak Ayrıcalıklarımızdan Yararlanabilirsiniz. Sitemizde hiç bir şekilde yasa dışı bahis oynatılmadığını bilerek hareket ediniz. İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan bahisideal.net Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. bahisideal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler BURADAN iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde bahisideal.net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır. bahisideal.net sitesinde yer alan yorum ve tahminler haber ve bilgi amaçlıdır. Üyelerin yazdığı yorum, tahmin ve bilgiler bahisideal.net ’un görüşünü yansıtmaz. 7258 sayılı yasa gereği bahis oynatmak suçtur. bahisideal.net hiçbir şekilde illegal bahis oynatmaz ve aracılık etmez.

    Üye Ol yada Giriş Yap

elemeleri

  1. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri Heycanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor

    Bu heycana bahisideal kazandırarak heycan katıyor Türkiye-Finlandiya Skor Tahmini Katılmak İçin : /bahis-ideal-sponsorlugundaki-yarismalar/15722-dunya-kupasi-2018-elemeler-turkiye-finlandiya-24032017-skor-tahmin-yarismasi-sponsor-bahis-ideal.html Azerbaycan-Almanya Korner Tahmini Katılmak...
  2. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri H Grubu Ve Maçları

    1 Belçika 2 Bosna-Hersek 3 Güney Kıbrıs 4 Estonya 5 Cebelitarık 6 Yunanistan 1. Maçlar 06/09/16 21:45 Bosna-Hersek Bosna-Hersek v Estonya Estonya 06/09/16 21:45 Cebelitarık Cebelitarık v Yunanistan Yunanistan 06/09/16 21:45 Kıbrıs Rum Kesimi Güney Kıbrıs v Belçika...
  3. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu Ve Maçları

    1 Arnavutluk 2 Makedonya 3 Liechtenstein 4 İspanya 5 İtalya 6 İsrail 1. Maçlar 05/09/16 21:45 Arnavutluk Arnavutluk v Makedonya Makedonya 05/09/16 21:45 İspanya İspanya v Liechtenstein Liechtenstein 05/09/16 21:45 İsrail İsrail v İtalya İtalya 2. Maçlar 06/10/16...
  4. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri F Grubu Ve Maçları

    1 Litvanya 2 Slovenya 3 Slovakya 4 İngiltere 5 Malta 6 İskoçya 1. Maçlar 04/09/16 19:00 Litvanya Litvanya v Slovenya Slovenya 04/09/16 19:00 Slovakya Slovakya v İngiltere İngiltere 04/09/16 21:45 Malta Malta v İskoçya İskoçya 2. Maçlar 08/10/16 19:00 İngiltere...
  5. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri E Grubu Ve Maçları

    1 Danimarka 2 Ermenistan 3 Polonya 4 Karadağ 5 Kazakistan 6 Romanya 1. Maçlar 04/09/16 19:00 Danimarka Danimarka v Ermenistan Ermenistan 04/09/16 19:00 Kazakistan Kazakistan v Polonya Polonya 04/09/16 21:45 Romanya Romanya v Karadağ Karadağ 2. Maçlar 08/10/16 19:00...
  6. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu Ve Maçları

    1 Avusturya 2 Gürcistan 3 Moldova 4 İrlanda Cumhuriyeti 5 Sırbistan Sırbistan 6 Galler Galler 1. Maçlar 05/09/16 19:00 Gürcistan Gürcistan v Avusturya Avusturya 05/09/16 21:45 Galler Galler v Moldova Moldova 05/09/16 21:45 Sırbistan Sırbistan v İrlanda Cumhuriyeti...
  7. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri C Grubu Ve Maçları

    1 Azerbaycan 2 Çek Cumhuriyeti 3 Almanya 4 Kuzey İrlanda 5 Norveç 6 San Marino 1. Maçlar 04/09/16 19:00 San Marino San Marino v Azerbaycan Azerbaycan 04/09/16 21:45 Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti v Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda 04/09/16 21:45 Norveç Norveç v Almanya...
  8. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri B Grubu Ve Maçları

    1 Andorra 2 Faroe Adaları 3 Macaristan 4 Letonya 5 Portekiz 6 İsviçre 1. Maçlar 06/09/16 21:45 Andorra Andorra v Letonya Letonya 06/09/16 21:45 Faroe Adaları Faroe Adaları v Macaristan Macaristan 06/09/16 21:45 İsviçre İsviçre v Portekiz Portekiz 2. Maçlar 07/10/16...
  9. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri A Grubu Ve Maçları

    1 Belarus 2 Bulgaristan 3 Fransa 4 Lüksemburg 5 Hollanda 6 İsveç 1. Maçlar 06/09/16 21:45 Belarus Belarus v Fransa Fransa 06/09/16 21:45 Bulgaristan Bulgaristan v Lüksemburg Lüksemburg 06/09/16 21:45 İsveç İsveç v Hollanda Hollanda 2. Maçlar 07/10/16 21:45 Fransa...
  10. Sepultura

    2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu Ve Maçları

    1.TÜRKİYE 2.HIRVATİSTAN 3.İZLANDA 4.KOSOVA 5.FİNLANDİYA 6.UKRAYNA 1. Maçlar 05/09/16 21:45 Finlandiya Finlandiya v Kosova Kosova 05/09/16 21:45 Hırvatistan Hırvatistan v Türkiye Türkiye 05/09/16 21:45 Ukrayna Ukrayna v İzlanda İzlanda 2. Maçlar 06/10/16 21:45...
  11. Sepultura

    Avrupa Ligi Elemeleri Fikstür Ve Sonuçları

    2. Ön eleme Turu 14.07.2016 16:00 : 1 - 0 : 1 - 1 Shirak 1-1 Spartak Trnava 1-0 21.07.2016 21:15 Spartak Trnava - Shirak - 14.07.2016 17:45 : 1 - 0 : 1 - 1 Kairat Almaty 1-1 Maccabi Tel Aviv 1-0 21.07.2016 20:00 Maccabi Tel Aviv - Kairat Almaty - 14.07.2016 18:30 : 1...
  12. Scorpion

    Avrupa Şampiyosanı Elemeleri

Üst